Vidanjör Kanal Açma

atik_su_cekimi2

Serdar Vidanjör  atık su çekimi   atık su  arıtma tesisi  işletmeciliği.
Vidanjör donanımlı kamyonlarla akıcı fazda ki tehlikeli ve tehlikesiz atıkların çekme ve boşaltma işlemleri için Hizmetler sunmaktayız.

Serdar Vidanjörde Araçlarımız evsel nitelikli atık suları Buski’nin Atıksu Arıtma Tesisine bağlantısı olan kanallara dökmeye yetkilidir.
Kimyasal nitelikli atık suların valilikçe onay verilmiş atık su arıtma tesislerine dökümü hizmetlerini vermekteyiz.

Diğer Yazılarımız

Vidanjor

serdarvidanjor_001

VİDANJÖR
Kanalizasyon Hatlarının Olmadığı Bölgelerde Foseptik Kuyularının Vakumlu Araçlarla Emilip, Çevre Mevzuatına Uygun Şekilde Belediyenin Göstermiş Olduğu Atıksu Bertaraf Tesislerine Transfer Hizmeti Vermekteyiz. Ayrıca Kuyu Diplerinde Oluşan Katı Maddeleride Kolaylıkla Vakumlaya Bilmekteyiz.

İletişim

İletişim Bilgilerimiz

Telefon : 0534 487 97 97
Telefon : 0535 329 17 16
Telefon : 0224 211 14 30

Mail: [email protected]
Adres:Minareliçavuş Mh. Dökümcüler Sitesi 101.(290) Sk. NO: 4/1
Nilüfer/BURSA

Adınız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Hakkımızda

serdarvidanjor_003

Hakkımızda

Firmamız Vidanjör, Kanal Açma, Kanal Görüntüleme Alanında Faaliyet Göstermektedir. Firmamızın Temel Amacı Minimum Maliyet İle 7Gün- 24 Saat Kalıcı, Pratik Ve Ekonomik Çözümler Sunmaktır. Bugüne Kadar Yaptığımız Çalışmalarla Sanayinin Ve Sanayicinin Çözüm Ortağı Olmuştur. Firmamızda Bulunan Kanal Açma Ve Kanal Görüntüleme Araçları İle Tıkalı Olan Kanalları Kırıp Dökmeden Açmaktayız. Ayrıca Zemin Yıkama, Fosseptik Kuyusu Çekimi, Arıtma Havuz Temizlikleri, Çökeltme Kuyusu Temizlikleri Yapılmaktadır. Elimizde Mevcut Bulunan Son Model Kanal Görüntüleme Araçları İle Cctv Kalitesinde Görüntüleme Yapılıp Raporlama Şeklinde Sunum Yapılabilmektedir. Belediye Tarafından Çalışma Lisansı Bulunan Firmamız, Yine Belediye Tarafından Gösterilen Atık Su Bertaraf Tesissilerine Döküm Yapmaktadır. Kanal Ve Foseptik’le İle İlgili Karşılaşacağınız Tüm Sorunlarınız İle İlgili Bizimle İrtibata Geçiniz.