Atık Su Çekimi

atik_su_cekimi

Evsel ve endüstriyel nitelikli atık suların ve arıtma çamurlarının arıtma tesislerine vidanjörler ile taşınması, vidanjörler ile her çeşit atık suyun ve diğer sıvı çekimi Atık suların vidanjör ile çekilerek Büyükşehir tesislerine, gerekli izin ve ruhsatlara sahip ve kurallara uygun biçimde, taşıma belgesi eşiliğinde ulaştırılması, Büyükşehir tesislerine verilmesi sonrasında bahsi geçen Büyükşehir tesislerince verilen kabul makbuzunu atık su üreticisi ilgili firmaya ulaştırılması hizmetlerini kapsamaktadır.

Diğer Yazılarımız

Vidanjör Kanal Açma

atik_su_cekimi2

Serdar Vidanjör  atık su çekimi   atık su  arıtma tesisi  işletmeciliği.
Vidanjör donanımlı kamyonlarla akıcı fazda ki tehlikeli ve tehlikesiz atıkların çekme ve boşaltma işlemleri için Hizmetler sunmaktayız.

Serdar Vidanjörde Araçlarımız evsel nitelikli atık suları Buski’nin Atıksu Arıtma Tesisine bağlantısı olan kanallara dökmeye yetkilidir.
Kimyasal nitelikli atık suların valilikçe onay verilmiş atık su arıtma tesislerine dökümü hizmetlerini vermekteyiz.

Diğer Yazılarımız

İletişim

İletişim Bilgilerimiz

Telefon : 0534 487 97 97
Telefon : 0535 329 17 16
Telefon : 0224 211 14 30

Mail: [email protected]
Adres:Minareliçavuş Mh. Dökümcüler Sitesi 101.(290) Sk. NO: 4/1
Nilüfer/BURSA

Adınız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Hakkımızda

serdarvidanjor_003

Hakkımızda

Firmamız Vidanjör, Kanal Açma, Kanal Görüntüleme Alanında Faaliyet Göstermektedir. Firmamızın Temel Amacı Minimum Maliyet İle 7Gün- 24 Saat Kalıcı, Pratik Ve Ekonomik Çözümler Sunmaktır. Bugüne Kadar Yaptığımız Çalışmalarla Sanayinin Ve Sanayicinin Çözüm Ortağı Olmuştur. Firmamızda Bulunan Kanal Açma Ve Kanal Görüntüleme Araçları İle Tıkalı Olan Kanalları Kırıp Dökmeden Açmaktayız. Ayrıca Zemin Yıkama, Fosseptik Kuyusu Çekimi, Arıtma Havuz Temizlikleri, Çökeltme Kuyusu Temizlikleri Yapılmaktadır. Elimizde Mevcut Bulunan Son Model Kanal Görüntüleme Araçları İle Cctv Kalitesinde Görüntüleme Yapılıp Raporlama Şeklinde Sunum Yapılabilmektedir. Belediye Tarafından Çalışma Lisansı Bulunan Firmamız, Yine Belediye Tarafından Gösterilen Atık Su Bertaraf Tesissilerine Döküm Yapmaktadır. Kanal Ve Foseptik’le İle İlgili Karşılaşacağınız Tüm Sorunlarınız İle İlgili Bizimle İrtibata Geçiniz.